امام علی (ع) «کسی که تقوا را انتخاب کند سختی ها برایش شیرین می شود و فشار مشکلات و ناراحتی ها از او برطرف می گردد و مشکلات پیاپی و خسته کننده بر او آسان می شود و مجد و بزرگی از دست رفته چون قطرات باران بر او فرو می بارد، رحمت بازداشتة حق به او باز می گردد و نعمت های الهی پس از فرو نشستن برای او به جوشش می آیند و برکات تقلیل یافته برای او فزونی می گیرد »
منو اصلی
اخبار > اى موسى‏! من خداوند عزيز و حكيمم‏!


  چاپ        ارسال به دوست

اى موسى‏! من خداوند عزيز و حكيمم‏!

بسم الله الرحمن الرحيم

 

يَا مُوسَى إِنَّهُ أَنَا اللَّهُ الْعَزِيزُ الْحَكِيمُ (9) وَأَلْقِ عَصَاكَ فَلَمَّا رَآهَا تَهْتَزُّ كَأَنَّهَا جَانٌّ وَلَّى مُدْبِرًا وَلَمْ يُعَقِّبْ يَا مُوسَى لَا تَخَفْ إِنِّي لَا يَخَافُ لَدَيَّ الْمُرْسَلُونَ (10) إِلَّا مَن ظَلَمَ ثُمَّ بَدَّلَ حُسْنًا بَعْدَ سُوءٍ فَإِنِّي غَفُورٌ رَّحِيمٌ (11)

سوره نمل ایات 9 تا 11

به نام خداوند بخشنده بخشايشگر

 

اى موسى‏! من خداوند عزيز و حكيمم‏! «9» و عصايت را بيفكن‏! -هنگامى كه [موسى‏] به آن نگاه كرد، ديد [با سرعت‏] همچون مارى به هر سو مى‏دود [ترسيد و] به عقب برگشت‏، و حتى پشت سر خود را نگاه نكرد- اى موسى‏! نترس‏، كه رسولان در نزد من نمى‏ترسند! «10» مگر كسى كه ستم كند؛ سپس بدى را به نيكى تبديل نمايد، كه [توبه او را مى‏پذيرم‏، و] من غفور و رحيمم‏! «11»

 ١٦:١٨ - 1398/08/07    /    شماره : ١١٨٩٧    /    تعداد نمایش : ٧٦٩خروج
كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به سایت ایران اخلاق می باشد